Polacy popierają medyczną marihuanę!

Priorytetowo widać to w Internecie. Dyskusja na temat marihuany to rzecz powszednia na wortalach społecznościowych i forach internetowych. Okazuje się, że Polscy obywatele dosłownie domagają się medycznej marihuany. W chwili obecnej internauci przeszli samych siebie. Pokazali solidarność z byłem posłem SLD, Tomaszek Kalitą, który sam zachorował na raka.

Nie będziemy pisać o samej chorobie, bo zrobiły to już wszystkie media, na właściwie każdy z możliwych sposobności. Przypominamy wyłącznie, że Kalita zachorował na raka i z tego względu zmienił się sposób patrzenia jego na świat. Kalita nie tylko zmienił się w religijnego człowieka, ale również zaczął opowiadać się publicznie za medyczną marihuaną. Poparli go polscy internauci.

W mediach zagrzmiało. Szacuje się, że apel Kality o medycznej marihuanie dotarł poprzez media do ponad 8 milionów Obywateli Polski. Na witrynie internetowej TVN-owskiego programu ,Uwaga”, w którym pojawił się apel, internauci zaczęli sami apelować do władz – zaapelowali do ustawodawców o szybkie uregulowania prawne dotyczące marihuany medycznej. Dyskusja szumnie przeniosła się również w inne miejsca w internetowej rzeczywistości. Okazało się, że aż 84 procent internautów, którzy wypowiedzieli się na ten zagadnienie, popiera wprowadzenie medycznej marihuany.

Można w tym momencie dyskutować, dlaczego nie mówiło się o tym problemie uprzednio. Widocznie musiała zachorować znana osoba, która wypowiedziała się na ten temat publicznie. Cóż… dobre i to. Posiadamy jednakże na dzieje, że sprawa nie ucichnie tak śpiesznie.

Jedna odpowiedź do “Polacy popierają medyczną marihuanę!”

Dodaj komentarz